image description
Otevírací doba

Zavolejte kdykoliv!

image description
Nad Spádem 9

Praha 4, 147 00

Jak odhalit partnerskou nevěru

a jak si obstarat důkazy?

článek1

Po půlroce vztahu i po pětadvaceti letech manželství. Nevěra ze strany partnera nebo partnerky bolí vždycky. Jak ji ale poznat a jak dokázat, jestli jsou naše podezření odůvodněná? ...

Podivné změny v chování

Navštěvuje Váš partner už půl roku dvakrát týdně fitness centrum, ale změny na něm nejsou absolutně vidět? Uhýbá Váš protějšek Vašim pohledům, schovává před Vámi displej svého mobilního telefonu a neustále vykládá, kolik toho má v práci?

Zabalený dárek objevený v jeho nebo její příruční tašce, který Vy nikdy nedostanete, účet za krajkové prádlo ve výpisu z kreditní karty, platba za hotel na jednu noc, závan nového a pro něj nebo pro ni netypického parfému...

Může to znamenat, že před Vámi tají románek, milostní vztah, nebo že vám neříká pravdu. Žije dvojí život? Potácí se v problémech? Je v dluzích? Důvodů, proč Vám partner nebo partnerka lžou, může být mnoho, ne vždy musí jít samozřejmě o nevěru.

S kým komunikuje Váš partner a o čem se baví? Týká se to Vás? Měli byste to vědět? Jde o společný život, je snad ve hře společný majetek?

Jaké jsou nejtypičtější příznaky, že je Vám partner nevěrný?

  • Změna chování
  • Změna vzhledu, přehnaná starost o zevnějšek
  • Partner/ka je často myšlenkově nepřítomná
  • Nový koníček – partner/ka začal/a často a pravidelně vyrážet např. na tenis, i když jej nikdy předtím nehrál/a
  • Přehnané hlídání svého mobilního telefonu a skrývání aktivity na sociálních sítích
  • Časté přesčasy, služební cesty
  • Přehnané obavy o své soukromí
  • Zvýšené sebevědomí
  • Nezájem o partnera a jeho potřeby

Získání důkazů

Naši detektivové dokážou potvrdit či vyvrátit Vaše podezření. Buď Vás ubezpečí o absolutní věrnosti Vašeho partnera a vysvětlí příčinu podivného chování, anebo dvojici v inkriminované situaci odhalí a předloží zcela jasné důkazy mimomanželského nebo mimopartnerského vztahu.

Dokážeme zjistit přesný pohyb partnera a osoby, se kterými se stýká, co dělá ve volném čase, kam a proč chodí, co před světem tají. Odhalením nevěry se zabýváme mnoho let a za tu dobu jsme viděli snad už opravdu všechno...

Nevěru umíme odhalit, prokázat a zdokumentovat, přineseme Vám konkrétní důkazy a hmatatelné

Inkriminovanou osobu prověříme, zjistíme její totožnost a předvedeme podrobnou analýzu o tom, kde se partner, případně dvojice společně pohybuje.

Samozřejmost je stoprocentní utajení akce a naprostá diskrétnost, partner se o sledování nikdy nedozví!

Výsledky naší práce mohou sloužit také jako kompromitující materiál u soudu, kdy u rozvodových řízení může jít buď o nemalé částky a nezanedbatelný majetek, nebo o výchovu dětí a o to, kterému z rodičů připadnou do péče.

Do ruky od nás dostanete časový horizont sledování, četnost a účel jednání sledované osoby, fotografie, videozáznamy a pořízené audio nahrávky, zkrátka vše, co potřebujete k tomu, aby byl Váš přehled kompletní. Kde tráví Váš protějšek polední přestávky, kam míří po pracovní době a kdo k němu nasedá do auta? Kdo navštěvuje Vaši manželku, když nejste doma?

Důvěřuj, ale prověřuj

Přestaňte paranoidně sledovat známky podivného chování Vašeho protějšku, neživte v sobě různá podezření a netrapte svoji psychiku obavami a strachy z toho, co se děje za Vašimi zády. Odhalte s námi skutečnost. I když na nás občas tam venku čeká nepříjemná pravda, vždy je dobré vědět, na čem jsme a co můžeme od našich nejbližších očekávat.

Milenec nebo milenka jsou jednou z nejčastějších příčin rozpadu manželství nebo partnerských vztahů. Nevěru nikdo nenese dobře, většinou ji chápeme jako zradu naší důvěry, ublížení naší osobnosti a hlavně jako zranění našich citů. Nevěra může přijít kdykoliv, po pár měsících nového a čerstvého vztahu, kdy se Váš protějšek zaplete na diskotéce v klubu, nebo po pětadvaceti letech manželského vztahu, kdy partnera zasáhne krize středního věku a nazná, že potřebuje nový a vzrušující zážitek.

Změny chování sice lecčemu napovídají, ale vznést obvinění, pokud nejste o skutcích toho druhého stoprocentně přesvědčeni, může znamenat nejen zbytečné hádky, ale také zdiskreditování Vaší osoby. Pokud jste však přesvědčeni, že je Vaše podezření opodstatněné, obstarejte si hmatatelné důkazy a partnera nebo partnerku konfrontujte, až si jeho vinou budete naprosto jistí. Dát na intuici je občas fajn, nicméně zvláště pokud Vás čeká rozvodové řízení, nechte si od profesionálů prokázat, kde je pravda.