image description
Otevírací doba

Zavolejte kdykoliv!

image description
Nad Spádem 9

Praha 4, 147 00

Objevte kouzlo skrytého sluchátka!

Na co všechno se dá použít?

článek1

Malé neviditelné sluchátko (mini nebo mikro je užitečné všude tam, kde potřebujete vést dálkové diskrétní rozhovory, kde je nutné tajné poradenství jiné osoby nebo ...

Malé neviditelné sluchátko (mini nebo mikro je užitečné všude tam, kde potřebujete vést dálkové diskrétní rozhovory, kde je nutné tajné poradenství jiné osoby nebo kde si prostě a jednoduše potřebujete předat nenápadně informace.

Čeká Vás náročná prezentace a vy se bojíte, že ji nezvládnete? Hodil by se Vám v takové situaci „přítel na telefonu“? Chcete mít jistotu během svého proslovu? Selhání není nikdy příjemné. A minisluchátko slouží jako spolehlivá pojistka. Minisluchátko pomáhá zakrýt naše nedostatky a vypořádat se s nenadálými komplikacemi, umožňuje nám zvládat nečekané výzvy.

Přednášející nebo lektoři často využívají funkci mikrosluchátka. Potřebují totiž reprodukovat faktické údaje, čísla, statistiky a jiné hůře zapamatovatelné věci a malé sluchátko jim práci velmi usnadní. Navíc nemusí nic složitě dohledávat, máchat při přednášce papírovými podklady (což nejen že vypadá neprofesionálně, ale navíc to zbytečně zdržuje a odvádí pozornost).

Skryté sluchátko je hojně využívané i při obchodních schůzkách, poradách a jednáních. Neviditelná sluchátka pomáhají při práci také security pracovníkům a členům ochranky. A jistě vás nepřekvapí, že výhody mini mikrofonu oceňují i herci při divadelních představeních!

Pomocí sluchátka s Vámi ale nemusí komunikovat pouze třetí osoba. Do sluchátka Vám může znít libovolná nahrávka, zvuková stopa, přehrávat se vám může klidně audiozáznam, který jste si pořídili vy sami.

Špionážní sluchátko často využívají studenti při zkouškách a při testech, podvádějí a opisují. Takovéto využití sluchátka je neetické, nicméně děje se to. Mikrosluchátko často berou jako svoji poslední záchranu, na druhé straně hovoří spolužák, který čte látku a odpovědi, student tajně poslouchá a opisuje, případně přeříkává, co je mu sděleno do neviditelného sluchátka.

Mnoho lidí má obavy, že zvuková stopa šířící se z mikrosluchátka bude slyšitelná, to však není pravda. Pokud vám někdo nebude detailně prohlížet ucho, nemá šanci aplikované minisluchátko objevit. A to ani v případě, že máte krátké vlasy!

Sluchátko má anatomický tvar, z ucha nevypadne a ani do něj nezapadne hlouběji.  Špionská sluchátka bývají tělové barvy a jsou zavedeny hlouběji než klasická mobilní nebo MP3 sluchátka a jsou  vytvarovaná tak, aby přiléhala ke stěnám zvukovodu. Možnost odhalení je tedy prakticky nulová. Zůstane přesně tam, kde má být. A vyndat lze snadno - minisluchátko má na sobě jemnou průhlednou tyčinku, za kterou lze po skončení akce z ucha vytáhnout.

Sluchátka jsou bezdrátová, vedená přes bluetooth signál. Signál se do vašeho ucha dostane přes indukční smyčku, ta bývá schovaná pod oblečením. Výdrž sluchátka dosahuje několika hodin, nejčastěji se uvádí 4 – 8 hodin aktivního používání. Nebojte se, že by sluchátko z ničeho nic vypnulo, docházející baterii vám zavčas signalizuje pípnutí a vy tak budete mít prostor se na konec přenosu ze sluchátka připravit.

Sada s mikrosluchátkem obsahuje i mikrofon (který můžete a nemusíte používat). Mikrofon se připne na oblečení – nejčastěji v oblasti hrudi, z této oblasti totiž bude hlas vycházející z úst nejčistěji přenášen. Pomocí mikrofonu pak můžete komunikovat s druhou stranou. Zvuk se dá přenášet například přes mobilní telefon.

Díky mikrofonu člověk, který je na druhé straně spojení, slyší, co se děje kolem vás a může tak pružně zareagovat a poradit. Existují i sady, kdy je mikrofon místo na těle ukryt do nějakého zdánlivě obyčejného předmětu, například do propisky. Některá minisluchátka se spojují i se špionskými bluetooth brýlemi, které v sobě mají také mikrofon pro obousměrnou komunikaci! A tohle už opravdu nedává protistraně šanci na odhalení.

Vytáhnete-li na jednání s klientem nenápadnou černou propisku, nikoho nikdy nenapadne, co by v sobě obyčejná psací potřeba mohla ukrývat!  Hlasitost zvukové stopy vedené do sluchátka se dá libovolně snižovat a zvyšovat. Reproduktor sluchátka je soustředěný do vašeho zvukovodu.

Většina mikrosluchátek je kompatibilních i s MP3 přehrávačem (a podobnými zařízeními). Chcete poslouchat tajně hudbu tam, kde by viditelná sluchátka v uších byla považována na neslušná? Není problém!

Napadá vás, že by kromě zvukové stopy z „místa činu“ mohl jít přenášet i obrazový záznam? Ale jistě! Kromě minidiktafonů a minimikrofonů bývají ve věcech ukryty také minikamery. Některé nahrávají nepřetržitě, některé v sobě mají pohybové čidlo – zapnou se tedy při detekování blízkého pohybu. Využití už je pak na vás.

Sadu s neviditelným sluchátkem si u nás můžete koupit nebo zapůjčit. Kontaktujte nás pomocí formuláře na webu! My vás v tom nenecháme! Vypůjčte si u nás špionážní gadgety a vychytávky.

Nevíte-li si rady s tím, jaká technologie je pro vás nejvhodnější? Od toho jsme tu my. Napište nám a společně už vymyslíme, jaké produkty jsou pro konkrétní účel nejlepší. Segment Security je vždy na Vaší straně!