image description
Otevírací doba

Zavolejte kdykoliv!

image description
Nad Spádem 9

Praha 4, 147 00

Virtuální nevěra

Virtuální nevěra

Sociální sítě hýbou dnešním světem. Stále více svého volného času trávíme v online/virtuálním prostředí. Velké množství času, které trávíme na sociálních sítí jde na úkor naše „reálného“ života…

Sociální sítě hýbou dnešním světem. Stále více svého volného času trávíme v online/virtuálním prostředí. Velké množství času, které trávíme na sociálních sítí jde na úkor naše „reálného“ života. Nedostatečný čas strávený s Vaší druhou polovičkou může vést k narůstajícím problémům. Mnoho párů se postupem času začnou sami sobě vzdalovat a hledat to co jim ve svém vztahů schází na internetu. Stále častěji se v dnešní době potkáváme s tzv. Virtuálním vztahem. Tento pojem je označován za novodobou formu nevěry . Pokud máte pocit, že Váš partner může mít bokem virtuální vztah tak se na nás obraťte. Detektiv z Prahy se již o vše postará s maximální diskrétností a Váš partner nebude mít nejmenší tušení, že jej máme v hledáčku.

Co je to virtuální vztah?

Virtuální vztahy, jak už vyplývá z názvu, jsou vztahy, které vznikají zejména na sociálních sítích. Jedná se o „fiktivní“ vztah mezi dvěma osobami, kteří se s největší pravděpodobností nikdy neviděli nebo delší dobu spolu nebyli v kontaktu. Virtuální vztah je založen zejména na komunikaci. Účastníci tohoto typu vztahu často mají problém se sdílením svých emocí a problémů se svým partnerem, a to ať už z důvodu, že se bojí, aby jej nesoudil anebo také proto, že se jej bojí konfrontovat s daným problémem na přímo. Tito lidé vyhledávají protějšky z větší částí za účelem pochopení či soucitu a nebo pro zvýšení jeho/jejího sebevědomí. Jedná se o „bezpečnější“ vztah, který se dá jednoduše ukončit prostým zablokováním Vašeho virtuálního partnera. Tento vztah zároveň nabízí i menší závazek, než který byste museli podstoupit v „reálném“ životě.

Proč si stále více lidí hledá virtuální vztah?

Většina lidí, kteří mají virtuální vztah, jej používají jako únik z reality. Mnoho z nich má problémy ať už se svým partnerem, rodinou anebo v práci. V některých případech si nechtějí neustále svému partnerovi ztěžovat, a proto hledají někoho jiného, komu můžou sdělit vše co je trápí a oni jim to oplatí určitým soucitem a pochopením. Virtuální vztah může začít velmi nevinně, kdy si hledáte nového kamaráda do deště, avšak postupem času se mu začnete svěřovat až s velmi intimními informacemi. Dále to potom také může přejít k flirtování, používání různých dvojsmyslů a případně ještě dál. Avšak na všechny tyto zmíněné věci by tady měl být pro Vás Váš partner ne?

Jak předejít virtuální nevěře?

Nevěra v jakékoliv podobě je pouze poslední signál toho, že ve Vašem vztahu něco nefunguje. Ve většině případů se jedná o špatnou komunikaci mezi dvěma partnery. Dalším problémem také může být strach svěřit se svému partnerovi s problémem, který Vás trápí, protože může vyústit v hádku. Přičemž součástí každého vztahu jsou občasné hádky. V žádném vztahu nikdy nejsou dva lidé, kterým nevadí nějaký aspekt toho druhého. Pokud však součástí vztahu bude upřímnost a otevřenost, dá se předejít jakékoliv nevěře , avšak tohle musí platit pro obě strany, kterou se vztahu účastní. Je lepší si vyjasnit veškeré neshody, než je v sobě držet, protože to časem může vést k jak už běžné nevěře nebo také virtuální nevěře.

Na koho se obrátit, když si myslíte, že má Váš parter virtuální vztah?

Pokud jste se ocitli v této nepříjemné situaci, kdy si myslíte, že Váš partner má virtuální vztah, tak se na nás můžete vždy obrátit. Detektiv z Prahy, se postará o vše. Zajistíme Vám kompletní investigaci aktivity Vašeho partnera na internetu. Jelikož ve většině případů se tato nevěra nachází pouze ve virtuálním prostředí, tak není potřeba sledovat jeho aktivitu mimo ně. Pokud se však Váš partner rozhodne sejít se svou „virtuální polovičkou“, zastaneme i vyšetřování v reálném životě. Poskytneme Vám veškeré důkazy, které budete potřebovat.

Více informací získáte zde: nevěra, virtuální vztah, virtuální nevěra, Soukromý detektiv Praha